Τρίτη 18 Δεκεμβρίου 2012

ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 4-0

Ο Αετός Καρύων έπρεπε να φτάσει στην 10η αγωνιστική για να πάρει νίκη και με αντίπαλο τον Α.Ο. Παράλιας όπου επικράτησε με 4-0 μέσα  στο γήπεδο της Κάτω Μηλιάς. Όλα κύλησαν ομαλά για τους γηπεδούχους  όπου σε δυο ημίχρονα είχαν ισάξια και από δυο τέρματα.

Στο 27Ο λεπτό της αναμετρήσεις ο Ντασίοπουλος  με σουτ άνοιξε το σκορ και έγγραψε το 1-0.

Το 2-0 δεν άργησε να έρθει, στο 35Ο λεπτό  έξω από την μεγάλη περιοχή Ο Χήρας με εξαιρετικό πλάσε κρέμασε τον τερματοφύλακα τις Παράλιας.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Πατσιογίαννης Δ. στο 52Ο λεπτό βγήκε σε θέση τέτα τετ πλάσαρε και έγγραψε  3-0

Το τέταρτο τέρμα τις αναμετρήσεις πραγματοποιήθηκε στο 74ο λεπτό μετά από μια φάση διάρκεια από τους ίδιους παίχτες τις Παράλιας.